- Móda, Odevy

je to 10 Volumizátor Miracle Blowdry

Popis

Poskytuje výbušný objem a dodáva lesk

Odolné voči vlhkosti a bez nánosov

Drží účes

Pre okamžité telo bez rozruchu je to pokročilý vzorec 10 Miracle Volumizing Blowdry Spray, ktorý dodá vašim vlasom nádherný vzhľad a odrazí sa, bez toho, aby ho odvážil. Volumizing Blowdry Spray môže dramaticky skrátiť čas sušenia a zároveň poskytuje zdravý ochranný plášť proti teplu, ktorý by inak mohol poškodiť a zlomiť vlasy. Tento sprej, navrhnutý ako ľahká receptúra, pomôže rozmotať a vyhladiť vaše krásne zámky, eliminuje kučeravenie a chráni pred vlhkosťou s dlhotrvajúcimi výsledkami.

Vyrobené v USA

Pred sušením alebo zafúknutím, hlavne na korene, rozstreknite veľkoryso na čisté a vlhké vlasy, rovnomerne rozotrite. Neoplachujte. Štýl podľa potreby. Môže sa používať na suché vlasy ako konečný sprej.

© je to 10

Prísady

Alkohol denat, voda / aqua / eau, kopolymér VP / VA, vinyl kaprolaktám / VP / dimetylaminoetylmetakrylátový kopolymér, keratínové aminokyseliny, PEG-12 dimetikón, vôňa / parfum, pšeničné aminokyseliny, extrakt z osiva Helianthus Annuus (slnečnica), Althea Officinalis Výťažok z koreňov, výťažok z ovocia Euterpe Oleracea, extrakt z kvetu Anthemis Nobilis, extrakt z listov Camellia Sinensis, extrakt z listov Camellia Oleifera, hydrolyzovaný proteín z ryže, hydrolyzovaný proteín z pšenice / hydrolyzovaný proteín PVP, metylpropándiol, citralylpropionylcitrofyl, citrón a metylcitronyl

Varovanie

Obsah horľavý. Nepoužívajte v blízkosti tepla, otvoreného ohňa alebo fajčenia. Zabráňte vniknutiu do očí. Ak dôjde ku kontaktu, okamžite ich opláchnite vodou. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí.